Rubriky
Říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Trasa: 37 km, 21. století – viz GPS – i když ze záznamu je zřetelně poznat, že nakonec všichni museli ujet jaksi více km než k Bivojovi do garáže 😉 a to mi ještě záznam skončil z nevysvětlitelných důvodů výrazně dříve než v garáži 🙁

Výškové metry: 650m

Účast: Ondra, Bivoj, Víťa S., Majkl, Aleš, Přemek, Míra D., Zdenál, Dan, Eri, Stanley, Hony, Kuba J., Kruťák 

Pád: Kuba J. – frontflip no hand

Defekt: nikdo (z jistých důvodů PROTENTOKRÁT pomíjím Bivojovo dofukování bezdušáků. Defekt to prý není, ale bez dofouknutí by se rozhodně jet nedalo. Nedá mi to nevzpomenout na Popelku: šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane)

Trackmaker: Bivoj

GPS: https://mapy.cz/s/dazeluvuze

Komentář: I přes Bivojovo ne příliš srozumitelný zvací viber všichni na startu věděli, že budou po zbytek dnes Bivojem opečováváni a to jak na kole (to nejlepší z Kluka rozradostnilo mnohá srdce, včetně mého umrmlaného, fakt!) a pak ta navazující vinná symfonie a třebínská dohra. Myslím, že Nina bude velice zdravé děvče, zvlášť když se někteří nespokojili s Třebínskou overturou a Niny zdraví hluboko po půlnoci pojistili ještě v Singru. Takže Bivoji: Děkujeme a ať je vše v růžových šatičkách! 

O.

NO: verše do okénka poslal v úterý nuceně absentující Peťa P.

 

Nina chová bezesporu

celou řadu živých tvorů

Čí je Holub? Ninin.

Čí je kočka? Ninina.

Čí je tele? Ninino.

Čí jsou křečci? …..

 

3 Responses to “21. etapa 17.9.2021 – Nina z Dubného”

 • Míra Jiřička:

  Čau Nezmaři, pokud by někdo měl zájem, uvolnilo se nám jedno místo na výlet do Pyrenejí, termín 29.8.-12.9.2021. Přejedeme hory od oceánu k moři, rozděleno na 9 etap, doprava na místo auty, noclehy zamluveny, cestou ještě výšlap na Mont Ventoux.
  Jedou 4 chlapci z Písku, z ČB Petr Jiřička, Petr Lískovec a já.
  miroslav.jiricka(@)gmail.com

  • Bivoj:

   Nabídka je to věru lákavá, jel bych hned, kdyby nebylo právě oné zapíjené události.

   A nedá mi to se nevyjádřit k „defektu“. Jednak kvituji, že mi to Ondra nezapočítal a jednak mám za to, že dofouknutí během toho, kdy mužstvo stojí a nejede (nikoli, protože by čekalo) není defektem. Dofouknu a ještě kolem skupiny jezdím jámou 10 minut je na úrovni sundávání či rovnání sedlovky… Už minule jsem bral úkorně započítání defektu, kdy se čekalo asi 30 vteřin na schování cajku, ale dobře, přísnost musí být… Ale bez čekání a bez defektu by se defekt neměl počítat 🙂

   a jinak, vyjížďka to byla vydařená, nikdo si nic neudělal, a to ani při dojezdu….a to byl jednoznačný úspěch!!!

 • Ondra:

  Doplněna účast Václava. Tímto se mu hluboce omlouvám za nechtěné vynechání!

  O.

Leave a Reply