Rubriky
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archive for the ‘Statistiky 2014’ Category

Letošní dokolná se, alespoň z mého pohledu, nesla v trošku jiné atmosféře. Všichni tušili, že se peče něco velkého a ono jo! Překrásná účast přesahující 30 hlav (včetně  dam) povýšila naše tradiční dostaveníčko téměř na úroveň společenského večírku na nejvyšší úrovni, s tou výjimkou, že u rautového pultu nedocházelo k trapným pokusům o to, vypadat co nejméně nápadně, když už si jdu po desáté přidat celý sortiment… Prostě domácká atmosféra s hromadou jídla a dostatkem pití. Natěšenost byla vidět i z toho, že jen jednoho nedochvilu jsem musel pokárat za pozdní příchod :-).

Volnou zábavu v osm hodin přerušil Majkl zahájením členské schůze našeho spolku. Ať už tomu chce nebo nechce někdo věřit, přijetí nových členů, zvolení výboru a předsedy se povedlo a nyní již pověření členové pracují na předložení výsledků rejstříkovému soudu. Členská základna čítá 25 hlav!

Druhým a doufám, že hlavním bodem, byla prezentace statistických výsledků proběhlého roku a prezentace historických statistik. Ze statistik vyplynulo, námi již dávno předvídané, že přestala překotná doba mega víceméně náhodných účastí lidí, co přišli jen jednou, ale při o něco menším absolutním počtu lidí, co se letos zúčastnili, narostla výrazně základna co jezdí pravidelně. 18 Nezmarů má vyšší než 50% účast!!! O to více těší “pilníka roku” ;-), že cena z nejcenějších připadla právě jemu. Příští rok bude boj o pilníka tuhý, slibuji!

Po hlavních bodech (i mezi mima) jsme si pouštěli fotky z našich akcí a cyklo videa a přitom a potom se už jen jedlo pilo, hodovalo a usínalo. Největší Nezmary musel Kocour před třetí ranní dokonce vyhazovat 🙂

Všem děkuji za příspěvek k milé atmosféře, zvláště pak děkuji panu Špejlíkovi za excelentní tříchodové masové menu, Peťovi za zajištění pití, Kocourovi za zajištění prostor, Tomášovi za excelovské tabulky, Majkovi za starost o moderování členské schůze a alkoholový příspěvek skrz narozeniny (škoda, že Tě brzy uspal brachu!)

O.

P.s. Aby nedocházelo k přebytkům jako každej rok, množství jídla, na kterém jsme se shodli jako na dostačujícím, je následující (píšu to zde proto, aby se na tyto poznatky nezapomělo) : Tatarák – 2kg, Topinek 50 ks, řízků 40 ks, uzená kýta 5 kg.

Vyhodnocení:

Vyhodnocení 2014

Vyhodnocení 2001-2014

obrz

náš letošní král…

cetnost2