Rubriky
Prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archive for the ‘Night ride 2023-24’ Category

Trasa:  30 km

Výškové metry: 429 m

Účast:  Pavel K., Pavel T., Míra D., Hony, Zdeny, Eri, Jirka T., Petr P., Lojza O., Stanley

Vyjížďku nedokončil: všichni, do Čéčovky jen Pavel T., Míra, Hony, Zdeny, Eri a Petr P.

Pád: Jirka T., možná i někdo další, ale nenahlášeno.

Defekt: nikdo

Trackmaker: Pavel K.

GPS: bude

Komentář: Na NR nebývale hojná účast!

Tentokrát vyjížďka vedená křížem krážem kolem potoka Dobrá voda v Libničském lese. Kola tu neposedně tancovala po nepěkně oslizlých kořenech, krotit je pak vyžadovalo přemíru úsilí. Ty co však vydrželi do konce, do Čéčovky, čekla zasloužená, luxusně načepovaná Plzínka.

Biku zdar Hony.

 

Trasa:  34 km

Výškové metry: 456 m

Účast:  Pavel K., Pavel T., Míra D., Hony, Vítek S., Zdeny, Eri, Jirka V.

Vyjížďku nedokončil: všichni až k Mírovi

Pád: nikdo

Defekt: nikdo

Trackmaker: Pavel K.

GPS: mapa

Komentář: Trasér nás tentokrát vzal na Kluka cestou necestou nahoru i dolu. Sjezd volným terénem z Kluka v nejprudším místě byl výzvou, ale všichni jsme sjeli bez pádu a tlačení. Eri dokonce s trikem – roznožka přes řídítka s dopadem na obě nohy bez pádu, bez doteku země rukama. Možná, že i s vrutem, sám si nebyl jistý, jestli skončil čelem ke svahu nebo ve směru letu 🙂 . Míra se rozhodl, že místo hospody skončíme u něj v garáži. Pozvání nám poslal v sobotu pod vlivem, tak toho prý později trochu litoval. Nakonec jsme neskončili u něj v garáži, ale v obýváku! Servírovalo se Plzeňské pivo, čaj s rumem medem a citrónem, tyče, klobásky, škvarková pomazánka, šmitec, utopenci, naložené papriky nadívané sýrem, … kdo zná Míru tak ví, že to ani jinak dopadnout nemohlo, byli jsme v nejlepších rukou! Díky! Jsem zvědav jak se tahle tradice ujme 🙂 .

Bajku zdar V.S.

Trasa:  29 km

Výškové metry: 415 m

Účast:  Pavel K., Pavel T., Míra D., Jirka T., Hony

Vyjížďku nedokončil: Do Šnytu nejel Kosa a Jirka T., zato dorazil Zdeny.

Pád: Pavel K.

Defekt: nikdo

Trackmaker: Pavel K.

GPS: sports-tracker

Komentář: Do téhle mokré noci se nikomu zrovna nechtělo, ale jak čas plynul, deště ubývalo, až ustal nadobro. Spoustu jsme toho cestou napovídali, přesněji řečeno já s Tučou. Otevřeli jsme témata o práci a zdraví, ostatní povětšinou mlčky naslouchali, sem tam vtipně rozhovor glosovali. Jen mokré oslizlé kořeny ve sjezdech debatu zcela přerušili, aby mohla ve stoupáních znovu plně pokračovat. Najednou je tu Dobrá Voda, Kosa a Tuča se loučí, zbytek míří do Šnytu. Píšeme si s Erim, jenž líčí příhodu s divočákem a Zdenym mířícím za námi. Místní prořídlá nabídka jídel a značná nepřiměřenost cen, nás navedla na myšlenku, rozjet garážové večery. Svou garáž tomuto záměru propůjčí jako první Míra D. už při příští vyjížďce. Uvidíme, zda je to myšlenka správná, nebo cesta lichým směrem. Jisté je, že Nezmarských garáží je méně, než nočních vyjížděk. Vyzkoušet se to ale musí!

Bajku zdar Hony

Trasa:  37 km

Výškové metry: 393 m

Účast:  Míra D., Vítek S., Zdeny, Jirka V., Pavel K., Lojza, Hony, Pavel T.

Vyjížďku nedokončil: všichni až na Koháč

Pád: nebyl nahlášen

Defekt: nikdo

Trackmaker: Pavel K.

GPS: sports-tracker

Komentář: Teplo, sucho … že jde o Night ride se pozná jen podle tmy. A taky podle toho, že i kousek za barákem projíždíme nádherné pěšinky o kterých jsme nevěděli. Laťka je nastavena vysoko 🙂

Bajku zdar V.