Rubriky
Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archive for the ‘VZ 2011’ Category

Další Džonyho nápad na bajkování, který se osvědčil. Zařídil jsem ubytko na místním plochodrážním stadiónu v kvalitě „Kocour lágr style“ daleko od lidí, což se však mělo poslední večer změnit… Bajkování bylo super, zařadili jsme i akrobatickou vložku slaňování s kolem do kaliště pro prasata a jetelný singletrail (Větrák: Kurwa, vy už snad vážně soutěžíte kdo vymyslí větší nejetelnou píčovinu!!!) a myslím, že všichni byli s kvalitou bajku spokojeni. Frflání na nedostatek kulturního programu změnila návštěva punkové akce s kapelou Moomraj, s venkovním pečení prasete v popelnici a dalšíma punkovo/vesnickýma lahůdkama. Samík na venkovanky vyzkoušel i svůj oblíbený trik: „koukni se na tyhle ruce a řekni co dělám“ avšak myslím, že úspěch se nedostavil. Pařba na pódiu s Moomrajem (životní příběh zpěvačky Moomraje jsme dali druhej den společně dohromady, neb jí balilo asi 6 z nás), konflikty z místníma: „Nech tu holku na pokoji, je jí třináct!“ „Ty jsi její kluk?“ „Ne, její táta“ atp. atp. Jen ten nedělní bajk lehce 😉 utrpěl.

O.

Vybral jsem pár nejlepších fotek, aby člověk zbytečně nemusel prohlížet všechny – má to dvě stránky tak nezapomeňte prohlídnout i druhou.   O.

Tip od Standy Taberyho který tam byl rok předtím s jinou partou vyšel co do bajkoviny skvěle. Úplně všichni byli z Livigna uněšení a to i přesto, že nám počasí moc nepřálo. Superparádní singletraily na každém kroku (odhadoval bych jejich podíl na 85%), vzhledem k příznivému rozdílu nejnižšího a nejvyššího bodu (500 výškovejch metrů) žádný Alpský šotolinový několikahodinový výjezdy, jen čistá bajková radost. A přitom každej jednotlivej kousek trasy byl tak jinej! K tomu ještě ty nádherné výhledy, velmi příjemné městečko s příznivými cenami alkoholu – no myslím, že Livigno je jediná destinace kam bych se ještě jednou kouknul. A Rosmík už ví, že návrat z Livigna přes Stelvio není dobrý nápad, muhehe.

 

O.