Rubriky
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archive for the ‘VZ 2011’ Category

Další Džonyho nápad na bajkování, který se osvědčil. Zařídil jsem ubytko na místním plochodrážním stadiónu v kvalitě „Kocour lágr style“ daleko od lidí, což se však mělo poslední večer změnit… Bajkování bylo super, zařadili jsme i akrobatickou vložku slaňování s kolem do kaliště pro prasata a jetelný singletrail (Větrák: Kurwa, vy už snad vážně soutěžíte kdo vymyslí větší nejetelnou píčovinu!!!) a myslím, že všichni byli s kvalitou bajku spokojeni. Frflání na nedostatek kulturního programu změnila návštěva punkové akce s kapelou Moomraj, s venkovním pečení prasete v popelnici a dalšíma punkovo/vesnickýma lahůdkama. Samík na venkovanky vyzkoušel i svůj oblíbený trik: „koukni se na tyhle ruce a řekni co dělám“ avšak myslím, že úspěch se nedostavil. Pařba na pódiu s Moomrajem (životní příběh zpěvačky Moomraje jsme dali druhej den společně dohromady, neb jí balilo asi 6 z nás), konflikty z místníma: “Nech tu holku na pokoji, je jí třináct!“ „Ty jsi její kluk?“ „Ne, její táta“ atp. atp. Jen ten nedělní bajk lehce 😉 utrpěl.

O.

Vybral jsem pár nejlepších fotek, aby člověk zbytečně nemusel prohlížet všechny – má to dvě stránky tak nezapomeňte prohlídnout i druhou.   O.

Tip od Standy Taberyho který tam byl rok předtím s jinou partou vyšel co do bajkoviny skvěle. Úplně všichni byli z Livigna uněšení a to i přesto, že nám počasí moc nepřálo. Superparádní singletraily na každém kroku (odhadoval bych jejich podíl na 85%), vzhledem k příznivému rozdílu nejnižšího a nejvyššího bodu (500 výškovejch metrů) žádný Alpský šotolinový několikahodinový výjezdy, jen čistá bajková radost. A přitom každej jednotlivej kousek trasy byl tak jinej! K tomu ještě ty nádherné výhledy, velmi příjemné městečko s příznivými cenami alkoholu – no myslím, že Livigno je jediná destinace kam bych se ještě jednou kouknul. A Rosmík už ví, že návrat z Livigna přes Stelvio není dobrý nápad, muhehe.

 

O.