Rubriky
Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Trasa: 43 km, ve 21. století postačí pro rychlé info jen kilometry, trasu si každý odečte z nikdy nechybějícího odkazu na záznam trasy. Pryč se starými pořádky!

Výškové metry: 161 m

Účast: Covid 19, Stanley, Ondra, Aleš, Víťa S., Hony, Bivoj, Honza L., Zdenál, Přema, Olina, Majkl, Marek L., Míra D., Kocour, Kruťák, Pepa (nový člen), Vráťa, Honza D., Sudí, Honza M., Větrák, Venca Drbout, Sochy, Víťa K.

Pád: zřejmě nikdo

Defekt: zřejmě nikdo

Trackmaker: Ondra a další, kteří našli tu svou nejlepší cestu k cíli

GPS: https://mapy.cz/s/namosepeze

Komentář: Co psát, když je člověk dodržujíc sám? Vyjížďky o samotě baví všechny jistě o poznání méně, ale nezmar duše nedá nevyjet. Takže i za takhle debilních časů se sebírala krásná šňůrka individuálních účastí. Tak uvidíme co bude dál.

O.

NO: Tak snad aspoň nezmarské okénko. Pár dní před prvním úterkem jsem byl v rámci okresu (!) v sudetech a líbily se mi tam jedny verše na kříži v místech, kde německé osídlení je již jen vzpomínkou. 

Wo gehst du hin du wandersmann!
kom herbei und sieh mich an
und denke an mich mein lieber Christ
das Christus am kreuze gestorben ist

 

 

3 Responses to “1. etapa 30.3. 2021 – Kubata”

 • Pavel Bednařík:

  Přiznám se, že vyjížďku ke Kubatovi mám rád, ale asi jsem nebyl sám, kdo si uvědomil, kolik zábavy na této etapě dělá náš peloton. Ale abych našel i pozitiva, mnozí z nás využili možnost improvizace v terénu (kdy jim za zadkem nedycha peloton) na to, aby našli nové cestičky. A ano, našlo se jich dost a zase to tak naplnilo heslo našeho spolku! Biku zdar!

 • Bivoj:

  Přiznám se, že vyjížďku ke Kubatovi mám rád, ale asi jsem nebyl sám, kdo si uvědomil, kolik zábavy na této etapě dělá náš peloton. Ale abych našel i pozitiva, mnozí z nás využili možnost improvizace v terénu (kdy jim za zadkem nedycha peloton) na to, aby našli nové cestičky. A ano, našlo se jich dost a zase to tak naplnilo heslo našeho spolku! Biku zdar!

 • Ondra:

  Opravil jsem účast přidáním Víti Kořínka – Hony, doplň prosím do statistik.

  O.

Leave a Reply